На тежък терен: Ботев III взе точка от Асеновец, "канарчетата" с греда в края

Автор: Тодор Благов
10:55 / 25.08.2024
1910
Третият отбор на Ботев (Пловдив) завърши наравно 1:1 с Асеновец в среща от 4-ия кръг на Югоизточната трета лига.

Двубоят се игра на много тежкия терен в Асеновград, който само преди дни получи сериозна забележка от ЗС на БФС - Пловдив.

И двете попадения паднаха след почивката, само в рамките на 120 секунди. В 55-ата минута Николай Хаджиев откри за "канарчетата", а 2 минути по-късно Стоян Славков изравни.

До края на срещата и двата отбора имаха своите положения, а в продължението на мача Александър Карталов нацели греда за "жълто-черните".

В класирането Асеновец е на 11 място, докато Ботев е на предпоследната 19 позиция.