Дубълът на Локо продължи успешната си серия след победа в Свиленград

11:16 / 31.08.2024
1659
Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) продължава серията си без загуба от началото на сезона в Трета лига - Югоизточна група. Възпитаниците на треньора Христо Златински победиха Свиленград с 3:1 като гости в двубой от 5-ия кръг.

През първото полувреме двата тима си размениха по един гол и се оттеглиха на почивка при резултат 1:1

През втората част Локомотив стигна до две нови попадения за крайното 1:3.

Точни за “черно-белите" на стадион “Колодрума" бяха Даниел Маджаров, Мерт Салим и Веселин Празов.

Така пловдивчани вече са на четвърто място във временното класиране с актив от 9 точки (2 победи и 3 равенства).