Гол в 96 минута лиши Ботев от първи успех в Трета лига

Автор: Тодор Благов
11:10 / 02.09.2024
2377
Третият отбор на Ботев (Пловдив) завърши наравно 1:1 със Секирово в среща от 5-ия кръг на Югоизточната трета лига.

"Канарчетата" домакинстваха на стадион "Пловдив" и бяха много близо до първия си успех от началото на сезона, но късно попадение ги лиши от трите точки.

Резултатът бе открит в 26-ата минута от Светослав Тодоров, който изведе ботевистите напред.

Дълбоко в добавеното време, в 6 минута на продължението, Пламен Айлов вкара изравнителното попадение за гостите.

В класирането двата отбора са съседи в класирането - на 17 и 18 позиция, като имат по две точки в актива си.

Съставът на Ботев: Дениз Русев, Петър Иванов, Кирил Цеков, Светослав Тодоров, Мартин Георгиев, Максимилян Симеонов, Кристиян Хаджиниколов (к), Габриел Джантов, Александър Карталов, Николай Хаджиев, Емил Найденов