Мартин Секулич с втори гол от два мача в Русия

Автор: Тодор Благов
14:08 / 09.09.2024
2232
Бившият футболист на Ботев (Пловдив) Мартин Секулич продължи силното си представяне в Русия, научи Plovdiv24.bg.

В среща от 9 кръг на руската първа лига ФК Урал завърши наравно 1:1 при домакинството си на Ротор Волгоград.

През първата част голове не паднаха, а в 63-ата минута Владислав Морозов откри резултата за гостите.

3 минути по-късно Мартин Секулич се появи в игра, а в добавеното време на срещата хърватският нападател реализира изравнителното попадение.

По този начин Секулич се разписва във втори пореден мач, като и при първия случай голът падна в продължението на срещата.