Национал на Ботев се контузи, замениха го в 20-ата минута

10:31 / 10.09.2024
3398
Селекциите на Малта U19 и България U19 не успяха да се победят и във втората среща помежду си. След нулевото равенство в първия двубой вчера давата тима завършиха при 1:1.

През първата част българите изцяло доминираха на терена, като с най-сериозните възможности се отличи "жълто-черният" юноша Емил Найденов в средата и в края на полувремето.

В 20-ата минута бе извършена принудителна смяна поради контузия на защитника на Ботев (Пловдив) Ивайло Видев.

През втората част домакините откриха резултата при единствена възможност, която се откри за тях. След грешка в защита капитанът Николас Агиус реализира в 48-ата минута. Изравнителното попадение пък дойде в 75-ата минута, когато се разписа Валентин Доцев.

Състав: 12. Александър Андреев, 5. Михаил Полендаков (2. Дейвид Михалев 62‘), 10. Валентин Доцев, 4. Виктор Любенов, 6. Ивайло Видев (8. Джанер Садетинов – 20‘), 7. Константин Димитров (14. Александър Маринов 62‘), 15. Божидар Петров, 17. Васил Каймаканов, 19. Емил Найденов, 22. Велиян Видолов (11. Адриан Райчев 62‘), 18. Кубрат Йонашчъ (К)