Григор Димитров надделя над Новак Джокович пред 12 хиляди в София

Автор: Александър Антонов
22:08 / 17.09.2024
2967
Григор Димитров победи Новак Джокович в благотворителния мач между двамата в София. Първата ни ракета надигра съперника си с 6:4, 2:6, 10:6.

Двамата се пробиха по веднъж, а при 5:4 за сънародника ни, той получи сетбол, когато резултатът бе 30:40 и с форхенд по обратния диагонал го осъществи. Ноле проби подаването на съперника си два пъти във втората част. Третият сет бе шампионски тайбрек до 10 точки.

Двубоят бе организиран от фондацията на българина. Набраните средства ще отидат за деца в неравностойно положение.