Локомотив Авиа (Пловдив) с бронзови медали на турнира "Борис Гюдеров"

09:52
199
Волейболистите на Локомотив Авиа (Пловдив) спечелиха бронзовите медали на мемориалния турнир "Борис Гюдеров". Воденият от Найден Найденов тим надигра домакините от Миньор с 3:0 (25:19, 25:20, 25:17) гейма в мача за третото място в надпреварата.

И двамата треньори дадоха възможност за изява на по-голямата част от състезателите си.

Локомотив стартира с преднина (5:2), след което допусна съперникът да намали дистанцията и  да изравни. След 11-та  точка пловдивчани отново поеха инициативата, но с наближаване на края на гейма (17:14) домакините опитаха да се върнат в играта. Това обаче не се случи и Локо поведе.

Момчетата на Найден Найденов доминираха почти изцяло във втория гейм, като дръпнаха от самото начало, съобщава bgvolleyball.com. В ключовите моменти (14:21) съперникът влезе в серия и я стопи само до две точки (19:21). В следващите минути "черно-белите" просто доиграха гейма.

Третата част бе изцяло под доминацията на Локомотив, който не допусна противникът да окаже по-сериозна съпротива и се поздрави с чиста победа.