Спартак с осма поредна победа след драматичен мач в Раковски

08:44 / 10.10.2024
1208
Спартак (Пловдив) продължи успешната си серия в Трета лига - Югоизточна група. Възпитаниците на треньора Христо Телкийски постигнаха осма поредна победа в шампионата. Синьо-белите се наложиха над Секирово с 2:1 като гости в мач от 11-ия кръг, който се игра в Раковски.

Пловдивчани откриха резултата в 23-ата минута с попадение на Васил Василев.

След почивката синьо-белите удвоиха преднината си чрез Ариф Ферадов - 0:2.

Последва натиск на Секирово, който доведе до попадение на Стефан Рабаджийски десетина минути преди края на мача.

Последните минути от двубоя домакините доиграха с човек по-малко заради изгонването на Пламен Табаков.