Марица не успя срещу Черно море

10:52 / 10.10.2024
1313
Марица (Пловдив) загуби с 1:3 от Черно море в първи осминафинал от турнира за Купата на БФС при юношите от набор 2007. Двубоят се игра на стадиона в село Маноле.

Двата тима изиграха интересен и оспорван двубой. Първата част завърши при резултат 1:1, а голът за “жълто-сините" реализира Венцислав Кралев. Преди това Тони Михайлов бе дал преднина на варненци.

Гостите поведоха през второто полувреме, а в заключителните минути стигнаха и до трети гол. Точни за тях бяха Васил Касабов и Божидар Жечев, съобщават "жълто-сините".

Реваншът е на 16 октомври, от 10:30 часа, на стадион “Корабостроител" във Варна.