Спартак и Локо (СтЗ) направиха 0:0 в контрола

Коментари (2)
16:31 / 24.01.2007
973
Спартак и Локомотив (Стара Загора) извъртяха 0:0 в контролна среща в град Баня, завършила преди няколко минути. Срещата бе равностойна, като през първото полувреме инициативата бе изцяло за символичните домакини от Стара Загора.

Двата отбора изпуснаха по едно стопроцентово положение за отбелязване на гол. В 80-та минута Йонко Неделчев сам на точката за изпълнение на дузпа не успя да намери очертанията на вратата на старозагорци.

Две минути по-късно, новото попълнение на старозагорци Георги Долмов, останал очи в очи с вратаря на "гладиаторите", не успя да го преодолее.

За най-добър играч в срещата бе определен дошлия в Локомотив от Дражевия Черноморец Георги Шутев.

Треньорът на Спартак Марин Бакалов използва 22-ма футболисти по време на проверката.