Локо срази с 3:0 Пирин в контрола

Коментари (424)
17:32 / 24.01.2007
3202
Локомотив победи третодивизионния благоевградски Пирин с 3:0 в контрола завършила преди броени минути.

Срещата премина под диктовката на Локо и те успяха да дръпнат с два гола до 10-та минута.

Още във втората минута новото попълнение на "смърфовете" Стефан Тръмчич откри резултата.

Само 7 минути по-късно отново Тръмчич се възползва от центриране на Радослав Анев от дясно и с глава удвои резултата.

Появилият се през второто полувреме в игра Христо Златински оформи класическото 3:0 след чудесна триходова комбинация с Халими и Златковски.

До края на срещата "черно-белите" създадоха още редица положения, които не успяха да реализират.

Пълни 90 миниути в контролата за Локомотив записаха Самокишев, Дишлиев и Костич.

Участие в контролата не взеха най-опитните в тима - Красимир Димитров и Данаил Бачков, които са болни. Извън групата за мача останаха също титулярния вратар Стоян Колев, Дани Кики, Димитър Илиев и бразилеца Алекс.

Всички останали футболисти на "черно-белите" взеха участие в мача, като старши-треньора ИВан Маринов започна със следната единадесеторка : К.Янев, Самокишев, Сечков, Делев, Трънчич, Дишлиев, Горанов, Анев, Костич, Вели, Иванов.