Фенове на Спартак преди голямото дерби: Момчета, покажете, че заслужаваме първото място!

Автор: Стойчо Генов
Коментари (0)
16:39 / 20.02.2025
1577
Привържениците на Спартак (Пловдив) използваха своята страница във Фейсбук, за да пожелаят успех на любимия си тим в предстоящото голямо дерби срещу Черноморец.

"Гладиаторите" гостуват на лидера в Трета лига - Югоизточна група в събота (22 февруари) от 14 часа. Двубоят от 21-ия кръг ще се играе на стадион "Иван Притъргов" в Долно Езерово.

"След обнадеждаващите новини за нашия дом и база, пожелаваме успех на момчетата и треньорския щаб в събота. Момчета, играете за голям клуб. Излезте и покажете, че заслужаваме първото място. С вас сме! Само Спартак!", написаха феновете на Спартак (Пловдив).

Черноморец е лидер във временното класиране с актив от 58 точки (19 победи и 1 равенство). Спартак е втори с 53 точки (17 победи, 2 равенства и 1 загуба).


Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
»


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).