Атлетик (Куклен) загуби от Саяна (Хасково) с 0:1 като гост в мач от 22-ия кръг на Трета лига - Югоизточна група. Двубоят се игра на градския стадион в Хасково, а "баските" имаха сериозни претенции към някои отсъждания на елитния пловдивски съдия Кристиян Колев.
Още през първото полувреме Атлетик остана с човек по-малко, след като нападателят Рангел Игнатов беше изгонен за два жълти картона. В 30-ата минута германецът Паул Хенинг бе изведен сам срещу вратаря на домакините, но пропусна да открие резултата.
В края на първата част Саяна също имаше положение, но то бе спасено след отлична изява на вратаря
Александър Витанов.
Единственото попадение в мача падна в 66-ата минута, когато бившият капитан на Локомотив Пловдив
Веселин Марчев отбеляза с неспасяем шут в левия ъгъл на вратата на Атлетик.
Най-спорната ситуация дойде малко по-късно, когато вратарят на Саяна изпусна една топка. Тя бе отнета от Реджеб Халил, който секунди преди да отправи изстрел бе задържан от вратаря в наказателното поле. Съдията Кристиян Колев обаче реши да не наказва домакините с двузпа и даде знак играта да продължи.