ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Спортните новини: Днес (20) | Вчера (20)
Легендата Рикиши призова Русев
Автор: Георги Куситасев 18:56Коментари (0)1107
©
Мегазвездата от близкото минало в кеча Рикиши, който е един от откривателите на българската машина за победи в развлекателния спорт - Мирослав Барняшев, известен като "Русев" от WWE и "Миро" от AEW, призова балканският кечист да се върне в Световната федерация по кеч.

Това се случи в неговия подкаст "Off the top", видя "Фокус".

"Върни се у дома", започна ветеранът думите си по адрес на Миро.

"Той е изпитал вибрациите в AEW, получил е парите си. Сигурен съм, че това може би са били най-лесните пари, които някога е правил, графикът не е като този на WWE. Но понякога не става въпрос за пари. Става дума за атмосфера. Искаш да работиш в атмосфера, в която се чувстваш като "Нямам търпение да отида на работа“
, коментира още роденият в Сан Франциско 59-годишен кечист.

"В края на краищата, най-доброто, което виждам за Миро е, че той трябва да си е у дома в WWE, защото той е просто страхотен, страхотен кечист. Той може да бъде страхотен актив за компанията като "хийл" (лош персонаж) или "бейбифейс" (добър персонаж). Така или иначе WWE прегърнаха Миро, Русев тогава. Това е защото неговата работа, неговата работна етика е за там, това е неговото място. Всичко, което прави е чудесно. Така, че, ако ме слушаш, Миро, това е твоят треньор, това е твоят наставник. Време е да се върнеш у дома, сине, време е да се прибереш у дома", завърши Рикиши.

Припомняме, че Миро се състезава в най-голямата кеч компания в света (WWE) в периода от 2010-а до 2020-а година. По време на пандемията от коронавирус обаче българинът и още около 30 кечисти бяха освободени от WWE.

Пловдивският атлет обаче не се отказа, подписвайки с най-проспериращата верига в развлекателния спорт - All Elite Wrestling - AEW. Той бе част от нея между 2021-а и 2024-а година, а преди месец бе освободен от компанията на милиардера Тони Кан.

За последно Миро взе участие на събитието "SuperSlam III" в края на февруари. Той бе организиран от QPW (Qatar Pro Wrestling), която е най-силната федерация в Близкия изток.

Тя направи 2 мегашоута в Катар (21-и и 22-и февруари), в които участие взеха легендарни кечисти като Долф Зиглър, Миро/Русев, Боби Лейшли, Алберто дел Рио, Джиндъл Махал, Мик Фоли, Енцо Аморе и други.

Интересното е, че основен партньор на организаторите за мегашоутата "SuperSlam III" бяха TNA (Total Impact Action). Това е една от трите най-големи кеч компании в света - веднага след WWE и AEW.

На едно от тях Миро игра с легендата Алберто дел Рио. Двамата направиха уникален двубой, който бе спечелен от мексиканеца чрез дисквалификация.
Още по темата: общо новини по темата: 339
11.03.2025
05.03.2025
02.03.2025
28.02.2025
25.02.2025
24.02.2025
предишна страница [ 1/57 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
Три "жълто-черни" организации се застъпиха за Зингаревич! Попитаха за забраната и съзряха добре обмислен сценарий
Старшата възраст на Марица за първи път загуби гейм, но записа 5-и пореден успех
Затвор за убиеца на Ферарио Спасов! Карал е със 165 км/ч, деянието е определено като особено тежък случай
Ясен е съставът на България U21, юноша на Ботев от Болоня се завръща
БФС взе решение, ето кой ще води националите на "Колежа"
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: