Хубчев: Специално за мен днес е един от хубавите дни от месец и половина

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (29)
15:17 / 08.09.2011
5236
"Специално за мен днес е един от хубавите дни от месец и половина, тъй като за първи път всички взеха участие в тренировката. Имам предвид всички без Ирфан Юсеинов и Мартин Димов, които ще бъдат дълго извън състава", сподели на редовната пресконференция преди всеки кръг старши-треньорът на Ботев Петър Хубчев, предаде репортер на Plolvdiv24.bg.

Той също така добави: "Има двама трима футболиста, които до последно ще бъдат под въпрос за предстоящия мач срещу Любимец".

На въпрос дали с привличането на Стефан Киков приключва селекцията на тима Хубчев отговори: "На този етап не".

"Създаваме доста положения в мачовете, но нека все пак да не забравяме, че това са млади момчета в отбора и да се надяваме с течение на мачовете да са по ефективни", завърши наставникът на "канарчетата".

 



Виж коментарите (29)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).