Спортните новини: Днес (17) | Вчера (25)
Определиха Диана Малинова за волейболистка №1 у нас за месец октомври!
Автор: Екип Plovdiv24.bg 15:25 / 18.11.2011Коментари (0)1064
Капитанката на Марица (Пловдив) Диана Малинова спечели убедително първото място в анкетата за волейболистка №1 у нас за месец октомври, организирана от специализирания спортен сайт BGvolleyball.com и Пресклуб България.

В допитването взеха участие всички треньори и представители на женските волйболни отбори у нас, както и спортни журналисти, отразяващи волейбол.

Така с началото на националното волейболно първенство на България при жените, ежемесечната анкета възвръща първоначалния си формат от миналата година.

При гласуването сега Малинова изпревари с разлика конкурентките си в класацията за октомври. 26-годишната титулярна посрещачка на маричанки бе определена за №1, заради отличните си изяви на терена в първите два мача от началото на волейболното първенство при жените.

Победител в традиционната анкета на BGvolleyball.com и Пресклуб България при мъжете за волейболист на октомври стана Георги Братоев от Левски Волей (София).

Награждаването на Малинова ще стане през другата седмица, обявиха от BGvolleyball.com.

Както е известно този приз е поредната престижна индивидуална награда за Диана Малинова. На финалния турнир за националната купа на България през януари красивата пловдивчанка спечели единодушно и без конкуренция наградата "Мис Турнир" за 2011 година.

Отличието й тогава бе връчено с партньорство с козметичната серия "Pirin Dream".

Чаровната блондинка бе избрана за най-красива волейболистка на националния турнир за купата на страната за втора поредна година, след като през 2010 годита тя също отнесе това престижно отличие.