Локо завърши с победа годината

Коментари (36)
16:24 / 09.12.2011
8273
Локомотив завърши с победа календарната година след като победи с 3:0 третодивизионния Раковски в контрола днес играна на стадион "Раковски". Силен мач за "черно белите" направи юношата на тима Запрян Запрянов, който се отчете с две асистенции.

Локо тотално доминираше над своя съперник и без да си дава много зор стигна лесно до победата. През първата част падна само един гол дело на Драги Коцев. Нападателят получи пас в пеналта на домакините от Запрян Запрянов и с прецизен удар вкара за 1:0 още в 1-ата минута.

След почивката паднаха нови две попадения във вратата на Раковски. Първо Христо Златински покачи на 2:0 в 57-ата минута след нова асистенция на Запрянов, а класическото 3:0 оформи бранителя Ангел Йошев в края на мача.