Спортните новини: Днес (16) | Вчера (27)
Пловдивски волейболен треньор с втора победа в Кипър
Автор: Екип Plovdiv24.bg 08:46 / 22.10.2007Коментари (0)1237
© Plovdiv24.com
Отборът на Омония (Никозия) спечели втора поредна победа в кипърското първенство под ръководството на пловдивския специалист Петьо Драгиев. Тимът от столицата спечели първата си домакинска среща срещу отбора на AE Карава с 3:1 гейма (25-18, 28-30, 25-16, 25-23).

Срещата протече под диктовката на домакините от Омония, като единствено подценяването във втория гейм доведе до загубването му с 28:30. Следващите геймове отборът на Омония не остави никакви съмнения за класата си и достави удоволствие с играта си на близо 500-те фена, дошли в залата да подкрепят отбора.

След края на срещата Петьо Драгиев заяви: "Започнахме много силно срещата, но след категоричното спечелване на първия гейм, подценихме съперника и допуснахме той да се разиграе и така загубихме частта с 28:30. Третия гейм го започнахме изключително мотивирано и мобилизирано и с много силна игра спечелихме третия и четвъртия гейм съответно на 16 и 23 точки. Доволен съм от играта и от това, че успяхме да постигнем втори пореден успех и най-вече, че успяхме да зарадваме феновете с играта си. Надявам се да продължим със сълните игри и да носим радост на феновете! Следващият кръг ни предстой изключително трудно гостуване на шампионите от Анортозис, като ще се опитаме да измъкнем максималното от този мач."

В отбора на шампионите от Анортозис се състезава бившият национал Петър Узунов, както и редица други чужденци. Срещата е в сряда - 31.10.2007г., като се очаква датата да бъде променена, поради международните ангажименти на Анортозис.

Станислав Генчев следи изкъсо Ботев
Все още не е отсъждана дузпа в мачовете на Ботев и Локо през сезона
Официално: Отказа се от футбола на 31 години! Спечели Световното и 4 пъти Шампионска лига
Ботев с оферта: Пазаруваш за 35 лева - участваш в томбола за билет
Мощен залп по "любим" съдия на бултрасите: Държи се нагло, отряза ни главата! Няма качества за професионалния футбол