Две училища от Асеновград на финал за републиканското първенство по футбол

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
11:22 / 09.05.2012
711
Два училищни отбора от Община Асеновград за първи път спечелиха и ще участват на финалите на републиканското първенство по футбол за ученици. На финалите участват шест отбора от страната.

Днес от Асеновград отпътува отборът на училище "Петко Каравелов", във възрастова група 5-7 клас, а в края на месеца на финалите в групата след 8 клас ще участва отборът на ПГ "Цар Иван Асен ІІ". Ученическите отбори са постигнали тези успехи след завоюването на победи в областното и в зоналното първенство, в които са се състезавали с отбори от Пловдив и областта.

За нашите деца това е голям успех, коментира зам. кметът на общината Мария Вълканова. Общинското ръководство прави възможното за осигуряване на възможност за младежко участие и реализиране на младежка политика в областта на спорта. Организирането на спортни мепроприятия, подпомагането на нашите талантливи спортисти още от най-ранна детска възраст и ангажирането им в спортни прояви е още един начин да се грижим за тях, каза още Вълканова.



Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 20
Днес: 2


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).