Локо и Сливен направиха реми в контрола на "Лаута"

17:18 / 20.02.2008
4902
Локомотив и Сливен изиграха изключително слаб мач и завършиха 1:1 в контролна среща, играна на стадион "Локомотив" в парк "Лаута. Реабилитираният във футбола племенник на Йордан Лечков Иван Стоянов с удар под гредата от пряк свободен удар откри резултата за гостите в 26-та минута. В началото на второто полувреме Даксон Да Силва пусна хитър пас към Георги Мечечиев, който надбяга защитата на гостите, преодоля вратаря на Сливен и бе съборен в наказателното поле от бранител. Реферът Георги Кабаков посочи бялата точка и Явор Въндев изравни резултата. До края на срещата двата отбора не създадоха чисти положения за гол. Резервата Гюрсел Вели напусна принудително срещата контузен след зверска секира на играч на гостите.

Локо: Стоян Ставрев, Георги Мечечиев, Александър Бранеков, Иван Иванов, Петър Кюмюрджиев, Даксон Да Силва, Даниел Моралес, Красимир Димитров, Явор Въндев, Стойко Сакалиев, Димитър Илиев (Кирил Акалски, Румен Горанов, Стайко Стойчев, Мартин Сечков, Анатоли Тодоров, Гюрсел Вели, Евертон Джилио - Том, Герасим Заков, Карим Израилов)