Ботев Пд отнесе Сокол, Кебе се отчете с 2 гола

Коментари (13)
16:26 / 06.11.2012
5435
Ботев Пловдив победи с 6:0 като гост четвъртодивизионния Сокол (Марково) в контролна среща игра по-рано днес. "Канарчетата" организираха двубоя с аматьорите заради нападателя Бубакар Кебе, за да може ръководството на тима да прецени дали да го задържи. В срещата също така взеха участие и някои от юношите на тима.

"Жълто-черните" не срещнаха никакъв проблем срещу аматьорския клуб и още през първата част си решиха изхода от срещата, като вкараха набързо 4 гола. Кебе, който де възползва от шанса си да се докаже пред ръководството на Ботев Пд се отчете с 2 гола в рамките само за 45 минути. Другите две попадения реализира Петър Атанасов.

През втората част "канарчетата" вкараха нови два гола във вратата на Сокол. Точен на два пъти бе Станислав Костов.