Децата на Локо с английски обрат в луд мач в града на Яворов

Коментари (1)
17:40 / 23.02.2013
3817
Децата набор 2000 на Локомотив Пловдив победиха с изразителното 7:2 Чирпан в приятелски двубой, игран по-рано днес в града на Яворов, научи Plovdiv24.bg.

Срещата започна точно в 13,00 часа и се игра в три полувремена от по 25 минути, като по време на мача двамата наставници извършиха множество смени. Първата част завърши с нулево равенство, въпреки доминацията на "черно-белите" на терена. През вторите 25 минути възпитаниците на треньора Георги Славов допуснаха две нелепи грешки в отбрана и бяха наказани с два безответни гола.

В последната част малките "смърфчета" тотално надиграха своите домакини и не само успяха да стопят пасива от две попадения, но и стигнаха до пълен разгром, бележейки гол след гол в противниковата врата, отчитайки се още с един отменен гол и една греда. По този начин мачът завърши с повече от категоричното 7:2 в полза на гостите, след като в един момент Локо губеше с 0:2.