"Канарчетата" с тежка загуба в Елитната до 19 години

Коментари (2)
09:49 / 25.03.2013
2697
Ботев загуби с 0:4 от Черноморец в мач от 19-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. По този начин "канарчетата" продължиха с колебливото си представяне от началото на втория полусезон.

Още на полувремето резултатът бе 3:0 в полза на домакините. Точни за "акулите" бяха Ахмед Ахмедов в 18-та минута, Стоян Кижев в 27-та и Стоян Калев в 39-та. През втората част "сините" стигнаха до още едно попадение, дело на Ахмед Ахмедов. В 60-ата минута Рангел Джамбов получи директен червен картон за удар без топка срещу противников футболист в центъра на терена.

Съставът на Ботев: Росен Андонов, Йордан Дочев, Димитър Мичков, Петър Чобанов (75` Даниел Коков), Николай Андреев, Илиан Тосунов, Боримир Карамфилов, Рангел Джамбов, Венцислав Гюзелев (70` Денислав Минев), Емил Камберов, Данаил Йорданов (55` Георги Бекриев).

Източник: botevplovdiv.bg