Приключи турнира по стрийтбол за купата на район "Южен"

09:20 / 22.04.2013
1077
Приключи турнира по стрийтбол за купата на район "Южен", организиран съвместно с баскетболния клуб "Академик Бултекс 99".

Кметът г-н Людмил Русанов откри спортната надпревара, която се проведе в двора на ОУ "Димитър Талев". В състезанието взеха участие близо 70 ученици от 1 до 6 клас. Малките баскетболисти от 1 до 2 клас бяха разпределени в 5 отбора и се класираха на първо, второ и трето място, а участниците от 5 и 6 клас се класираха на четвърто и пето място.

Победителите бяха наградени с медали и купи, както и с още много поощрителни награди. Със специални призове удостоиха също, най-малкия състезател, както и баскетболиста реализирал най-много кошове в надпреварата.