"Гладиаторите" с ново равенство в контролите

Коментари (2)
09:57 / 20.07.2013
2305
Спартак завърши 2:2 срещу Миньор (Раднево) в поредната си контрола преди заминаването за лагера в Боровец. Срещата се игра на стадиона в Катуница. Както и в предишните срещи от подготовката във всяко от полувремената Спартак излезе с два различни отбора.

В 30-ата минута Спартак поведе в резултата с гол от фаул на Константин Атанасов. Спартак имаше и още няколко възможности за гол, но играчите не успяваха в завършващата фаза. При 1:0 приключи първото полувреме на срещата.

В началото на втората част, около 50-ата минута миньорци изравниха за 1:1. Малко след това в 55-ата минута Спартак получи правото да изпълни наказателен удар и отново К. Атанасов не пропусна - 2:1 за "гладиаторите". В 70-ата минута символичните гости отново върнаха статуквото за 2:2. При този резултат завърши срещата.

Спартак тръгва за лагера в Боровец в неделя на обяд с група от 24 футболиста.