Спартак разгроми Стралджа, Арфата дебютира
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:19 / 05.09.2013Коментари (0)1516
Истинско голово шоу спретна отборът на Спартак в отложен мач от 2-ия кръг на Югоизточната "В" група. "Гладиаторите" разбиха отбора на Стралджа с 5:0, като това бе най-малкото с което се разминаха гостите. Почти целият мач премина в тотално превъзходство на спартаклии. За Спартак дебютира юношата на Марица Ирфан Юсеинов-Арфата.

Головата сметка за Спартак откри Юруков в 10-ата минута на срещата. Вторият гол във вратата на гостите падна в 55-ата минута, като негов автор стана А. Андреев. За 3:0 отбеляза Ст.Димитров в 65-ата минута. 75-ата минута бе успешна отново за Андреев като той вкара втория си гол в мача и направи резултата 4:0. Разгрома оформи Читаков в 86-ата минута на срещата, за да запише Спартак най-голямата си победа в изиграните досега срещи в първенството.

Следващият мач на Спартак е в неделя от 17 часа срещу Свиленград на "Колодрума".

Спартак зове за подкрепа в първия домакински мач на новия треньор
Феновете на Спартак: Стадионът е най-ценното и най-важното за нас! Никога няма да се откажем!