Божидар Васев блесна за победа на Ботев

Коментари (6)
19:56 / 30.06.2015
7043
Ботев се наложи с 3:1 над втородивизионния Оборище (Панагюрище) във втората си контролна среща от лятната подготовка. Двубоят се игра на клубната база на "канарчетата".

Силен мач за "жълто-черните" изнесе Божидар Васев, който се отличи с два гола и асистенция. Третото попадение бе дело на новото попълнение Димитър Алексиев. Това беше и първо негово с екипа на Ботев.

Иван Колев вкара единственият гол за Оборище.

Неофициален дебют за пловдивчани направиха Валентин Галев и Даниел Генов. Първият се появи в игра след почивката, а вторият започна титуляр и бе заменен от Християн Казаков в средата на второто полувреме.

Състав на Ботев: Иванов (Галев), Филипов (Марин), Николов (Терзиев), Златков, Христов, Балтанов, Дрянов (Гамаков), Огнянов (Айтов), Генов (Казаков), Васев, Колев (Алексиев)