Локо разгроми Марица, Карагарен вкара при повторния си дебют

Коментари (2)
12:46 / 27.06.2018
5840
Локомотив (Пд) стартира с изразителна победа в контролните срещи от своята предсезонна подготовка. Черно-белите разгромиха съгражданите си от Марица със 7:2 в мач, който се състоя на един от терените в Говедарци.

Двубоят започна с едноминутно мълчание в памет на големия треньор на Марица Ангел Тосев.

Първия гол след завръщането в родния си клуб отбеляза Бирсент Карагарен. Нападателят се разписа още в 3-ата минута. Две попадения за черно-белите добави бразилецът Елитон Торета, който бе точен в 37-ата и 41-ата минута. Сред голмайсторите за Локо се наредиха още юношата Димитър Законов (48), Анте Аралица (64), Игор Банович (76) и хърватският нападател Вилим Посинкович (80), който е на пробен период в тима.

Първата част завърши 3:2, а маричани вкараха два гола в 13-ата и 45-ата минута чрез нападателя Георги Георгиев. През второто полувреме Абделхаким Буна от Локо получи червен картон, но черно-белите направиха смяна и довършиха двубоя в пълен състав.

Следващата контрола на "смърфовете" е на 4 юли срещу Витоша (Бистрица), отново на базата в Говедарци.

Локо игра в следния състав:

Първо полувреме: Мартин Луков, Мустафа Абдулахи, Димитър Везалов, Николас Канавесио (проби), Томас Прейс (проби), Янко Ангелов, Парвизджон Умарбаев, Елитон Жуниор, Иван Църнов (проби), Бирсент Карагарен, Филип Михалевич.

Второ полувреме: Илия Ковачич (проби), Васил Иванов, Стивън Езе, Лукас Масоеро, Искандар Джалилов, Игор Банович, Димитър Законов, Абделхаким Буна (65' Уирис Густаво - проби), Алесандро Хожабрапур (80' Октай Юсеин), Вилим Посинкович (проби), Анте Аралица.