Спортните новини: Днес (0) | Вчера (22)
Юношите на Локомотив губят 2:1 от Левски в София
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:27 / 27.06.2005Коментари (2)382
©
Щношите на Локомотив Пловдив младша възраст загубиха с 2:1 гостуването си на връстниците си от Левски в полуфинален мач от държавното първенство.

Мача се игра на помощното игрище на стадион "Георги Аспарухов", което е с изкуствена настилка, кото силно затруднява гостуващите отбори.

Логично през целия мач домакините от Левски оказваха антиск към вратата на "смърфовете" и успяха да си осигурят конфортна преднина от два гола, но в самия край на мача Залтински от пловдивчани отбеляза гол с който превръща реванша на "Лаута" в изключително oспорван и интересен.

САМО ЛЕВСКИ
на 30.06.2005 г.
0

Хахаха "неотстъпват"??? "Пловдивски"?? Вземи тази петица и пак на село (Кюстендил), циганско племе. ЛЕВСКИ ШАМПИОН АЛЕ АЛЕ
Aнонимен
на 28.06.2005 г.
0

Мачът снощи бе показан на запис по Ринг ТВ.
Онова, което се забеляза и от неспециалисти като пишещия тези редове бе, че пловдивските утрешни надежди не отстъпват нито технически, нито тактически на прехвалената селекция от "План 2007" на Левски!
Хареса ми това, че Гочо е научил офанзивните си футболисти да пресират противниковите халфове и защитници още в тяхното поле. Най-добри според мен бяха Минко Жилков, капитанът Красен Георгиев /това хлапе е готов за десен халф-бек още отсега в мъжкия отбор!/, Маринков, Златански, както и хората в защитната линия.
Може би физически момчетата в черно-бяло отстъпваха леко на софиянци, но фактът, че успяха да организират финален почти 20-минутен щурм, увенчан с много важен гол говори, че Гочо Василев е подгатвил надеждна смяна на Мартин Камбуров, Владо Иванов, Стоян Колев и прочие!
Ами това е. Сега остава да подкрепим момчетата в четвъртък! Ако Левски загуби този полуфинал, космическият им "План 2007" ще рухне още в самото му начало!!!