Спортните новини: Днес (0) | Вчера (12)
Векта пада с 2:5 на финалите по футзал във Варна, изпускат дузпа
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:21 / 27.03.2009Коментари (0)707
©
Векта Пловдив загуби с 2:5 от Одесос-Дастимакс първият си мач от финалната четворка на държавното по футзал във Варна. Домакините поведоха още в началото на мача, но Векта изравни след пряк свободен удар веднага след почивката. След това обаче Одесос вкараха 3 безответни гола, вземайки комфортна преднина от 4:1. Векта успя да върне един от головете, а след това пропусна шанс да върне интригата в мача, пропускайки дузпа при резултат 4:2. Малко преди края варненският тим вкара и пети гол, слагайки точка на спора. Мачът бе белязан и от един инцидент в 7-ата минута, в която бившият футболист от "А" група Ивайло Петров-Пифа счупи ръката си на три места при едно падане. Той бе изпратен с аплодисменти от публиката. Следващият мач на Векта е днес срещу Надин София.

Вижте бурната радост на Арда след успеха над Ботев
Душан Керкез: Една грешка промени всичко, това е футболът!
Много пропуски, червен картон и загуба за Ботев в Кърджали
Антоан Конте капитан за "канарчетата", съставите на Арда и Ботев
Участник от "Игри на волята" помогна за трета поредна победа на "баските" от Куклен