Спортните новини: Днес (0) | Вчера (22)
Локо загуби първата си контрола в Банско
Автор: Екип Plovdiv24.bg 22:22 / 05.07.2005Коментари (5)467
©
Локомотив Пловдив претърпя загуба с 5:1 в тренировачно темпо. Едуард Ераносян пробва всички играчи и извърши три смени с по 10 футболиста като всеки от тях, с изключение на вратарите имаше 30 минути да се докаже. Мачът започна равностойно с по две по сериозни атаки за двата отбора. В 26-тата минута Толевски отбеляза за Работнички след като преодоля лесно Душко. Последваха няколко по-опасни атаки за момчетата на Локомотив, но късметът не бе на тяхна страна. Дойде и 45-тата минута когато след центриране от фаул на Арс Лани последва красиво воле на Яковлевски и резултата стана 2:0 в полза на Работнички. Второто полувреме започна с натиск на Локомотив. В 68-мата минута Явор Въндев отне топката оа защитник на Работнички и изведе Бобан Янчевси, за който не бе проблем да отбележи. Следващата минута обаче Мазнев се озова сам срещу Васко Камбуров и направи резултата 3:1. В 88-мата минута след пас на Михайлович от дясната страна отново Мазнев отбеляза от малък ъгъл. И в самия край на мача Васи Камбуров улови топката с ръце, но тя му бе избита от Янчев, който остана на празна врата и отбеляза. Пръстът на Камбуров бе подут, но не последва нарушение.

Aнонимен
на 06.07.2005 г.
0

Cigani ima samo do Birenata fabrika i bnosiat Jalto cherni ekipi. No kakto e kazva naroda : Mangala vika drajte mangala. Aide Zrankovci i dogodina pak v B grupa.

Abe vie napihte li konete, be mangali smotani ta ste doshli vav foruma na LOKOMOTIV. Marsh v katuna.
Bonev
0

Еваларка пич че не се срамуваш от произхода си както колегите ти

Aнонимен
0

Lokomotiv vodi pone profesionalna podgotovka i igrae ma4ove, a ne pe4e midi na lagera v Kiten ?!?!?!?! Papagalite pak stanaha za smiah s podgotovkata si. Iavno da stavat za posmeshishte na ciala BG e zapazena marka za julto-4ernite otkakto prezident im stana Hristola
черно-бели завинаги
0

Циганите пак ще са в тройката на България.
Божко Балабан
0

Според мен циганите са загубили случайно.защото те са много добри.Очаквам големите им усти да обяснят че съдията е бил купен,Едо надрусан а Христо Бонев пиян и са имали 100 голови положения но магнитни бури не са позволили топката да влезе във вратата на макетата.