Локо загуби първата си контрола в Банско

Коментари (5)
22:22 / 05.07.2005
467
Локомотив Пловдив претърпя загуба с 5:1 в тренировачно темпо. Едуард Ераносян пробва всички играчи и извърши три смени с по 10 футболиста като всеки от тях, с изключение на вратарите имаше 30 минути да се докаже. Мачът започна равностойно с по две по сериозни атаки за двата отбора. В 26-тата минута Толевски отбеляза за Работнички след като преодоля лесно Душко. Последваха няколко по-опасни атаки за момчетата на Локомотив, но късметът не бе на тяхна страна. Дойде и 45-тата минута когато след центриране от фаул на Арс Лани последва красиво воле на Яковлевски и резултата стана 2:0 в полза на Работнички. Второто полувреме започна с натиск на Локомотив. В 68-мата минута Явор Въндев отне топката оа защитник на Работнички и изведе Бобан Янчевси, за който не бе проблем да отбележи. Следващата минута обаче Мазнев се озова сам срещу Васко Камбуров и направи резултата 3:1. В 88-мата минута след пас на Михайлович от дясната страна отново Мазнев отбеляза от малък ъгъл. И в самия край на мача Васи Камбуров улови топката с ръце, но тя му бе избита от Янчев, който остана на празна врата и отбеляза. Пръстът на Камбуров бе подут, но не последва нарушение.