Ботев /Пд/ победи Рилски спортист с 3:0 като гост

Коментари (2)
10:55 / 14.07.2005
823
Вчера отборите на Ботев /Пловдив/ и Рилски спортист изиграха контола на стадиона в Самоков. По време на мача се изсипа пороен дъжд, но това не попречи на канарчетата да покажат своите способности.
Още през първото получвреме канарчетата вкараха два гола. Първи се разписа Георги Какалов в 36 мин. Пет минути по-късно Даниел Божков отново уцели мрежата и даде преднина от 2:0 за пловдивчани.
През второто полувреме надмощието отново бе на жълто-черните. Единственият гол във втората част бе на Боби Димитров в 54 мин., с което той оформи и крайния резултат в мача.
Следващата среща на Ботев е тази събота, когато те домакинстват при мач с Родопа /Смолян/.