Треньорът на Виктория Волей след нова загуба: Вече доиграваме сезона

18:35 / 01.02.2020
2832
Виктория Волей (Пловдив) записа втора поредна загуба след подновяването на шампионата в мъжката Висша лига по волейбол. В двубой от 9-ия кръг на Източната група възпитаниците на треньора Атанас Митрев отстъпиха на Дея спорт (Бургас) с 0:3 (15:25, 11:25, 23:25) гейма. Мачът се игра в залата на СУ "Цар Симеон Велики“ в Пловдив и приключи за 1 час и 10 минути.

Така Виктория Волей остана с актив от 13 точки на 3-то място във временното класиране (4 победи и 4 загуби).

Виктория Волей игра в състав: Георги Димитров, Желязко Апостолов, Пламен Драгиев, Димитър Узунов, Петър Шойков, Радостин Георгиев, Енис Караденис - либеро (Стилиян Георгиев - либеро, Калоян Вълчинов, Божидар Влахкинов).

"Момчетата се стараят, но не можем да надскочим себе си и се случват резонни неща. Общо взето доиграваме сезона. В останалите мачове ще акцентираме на това по-малките да взимат повече участие в мачовете и да трупат опит“, заяви за официалния сайт на Виктория Волей треньорът Атанас Митрев.