Спортните новини: Днес (0) | Вчера (22)
Локомотив направи равен с Нафтекс
Автор: Екип Plovdiv24.bg 22:01 / 14.08.2005Коментари (0)644
©
Пловдивският Локомотив завърши наравно с Нафтекс в мач от втория кръг на родното ни първенство. Двубоят се игра на стадиона в Бургас, където пловдивчани след 10 дни посрещат европейските си съперници ОФК Белград.

Резултатът откри Илами Халими в 27-та минута. След разбъркване в наказателното поле на домакините от Бургас, играчът в черно-бяло се оказа най-съобразителен. След като засече пуснатата му от Бобан Янчевски топка с пета той се разписа за 1:0.

През второто полувреме резултатът бе изравнен от Пламен Крумов. След комбинация около дъгата той излезе сам срещу Колев. Играчът на Нафтекс не се затрудни да го прехвърли и да вкара топката в мрежата.

Ераносян пусна в мача като титуляри следните играчи: Стоян Колев, Александър Тунчев, Владимир Иванов, Владимир Джордани, Недялко Хубенов, Илами Халими, Георги Илиев, Робърт Петров, Явор Въндев, Даниел Георгиев, Бобан Янчевски. По-късно в игра влезнаха и Велко Христев, Мартин Камбуров и Методи Стойнев.