Спартак Пд победи Хасково с 1:0

Коментари (3)
19:50 / 19.08.2005
620
Пловдивският футболен тим на Спартак победи отбора на Хасково с 1:0. Мачът от "Б" групата на футболното ни първенство завърши преди броени минути. Близо 2000 човека бяха на мача между двата отбора на стадион "Тодор Диев" в Пловдив.

Изключително слабо първо полувреме показаха двата отбора. Играта бе на изключително ниско ниво и не показаха нищо по-интересно. Съвсем закономерно резултатът в края на първите 45 минути бе 0:0.

Второто полувреме не се отличаваше особено от първото по качество на игра. Все пак в 80-та минута Емил Стоев успя да пробие защитата на Хасково и отбеляза гол за домакините.

Гостите пропуснаха дузпа в първата минута от четири-минутното продължение и не успяха да променят резултата.

Доста наказателни картони паднаха в този мач, като повечето от тях бяха за гостите. Минути преди края на срещата съдията изгони дори човек от скамейката на хасковлии.