Спортните новини: Днес (0) | Вчера (22)
Марица направи 0:0 с Добруджа като гост
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:12 / 27.08.2005Коментари (1)461
©
Отборът на Марица Пловдив завърши 0:0 като гост на Добруджа в Добрич. Мачът започна равностойно, като жълто-сините, които играха изцяло в синьо този мач не позволиха на домакините да упражнят традиционния натиск. След първите 10 минути "кършаклии" взеха инициативата и създадоха няколко стопроцентови опасности за гол. Неумението си да бележат показаха Манол Георгиев и Харлов. На няколко пъти двамата излизаха очи в очи с вратаря на домакините Радомиров, но или не успяваха да го преодолеят или стреляха неточно.

Второто полувреме маричани продължиха с натиска, положенията и пропуските. Преломен момент в мача се оказа 62-та минута, когато Мекиков от отбора на Марица получи червен картон. След изгонването му домакините на свой ред организираха няколко опасни атаки, но не стигнаха до реално голово положение.

До края на мача двата отора водеха битка предимно в средата на терена.

Sport.Plovdiv24.com предаваше за читателите си мача минута по минута. Можете да разгледате подробно положенията ТУК.