спорт:
дата на раждане: 11.04.1989 г.

Новини свързани с Любина Спасова
16:21 ч., 17.11.2010 г.
Любина Спасова състезателката по таекуон-до от "Тракия" Пловдив, няма да може да вземе участие в Международния турнир на 27 и 28 ноемв... цялата новина

09:23 ч., 21.03.2010 г.
Любина Спасова е една от най-успелите пловдивски, а и български, спортистки. Тя е многократен медалист от световни и европейски първенства по... цялата новина

09:50 ч., 15.03.2010 г.
С три златни и два бронзови медала се прибира пловдивчанката Любина Спасова от Европейското първенство по таекуондо, което се проведе в Италия, ... цялата новина

16:43 ч., 05.03.2010 г.
Българският национален отбор по таекуон-до приключва двуседмичния си лагер в Благоевград, където се подготвяше за предстоящото Европейско първен... цялата новина

09:31 ч., 23.12.2009 г.
Състезателката по гребане Миглена Маркова спечели класацията "Спортист на годината" на Пловдив за 2009 година, предаде репортер на ... цялата новина

13:17 ч., 17.12.2009 г.
48 анкетни карти са подадени за класацията "Спортист на Пловдив" 2009, научи Plovdiv24.bg. 28 спортни клуба и 20 журналиста са ... цялата новина

15:25 ч., 20.10.2009 г.
Седем медала за България спечели Националният отбор по таекуон-до ITF на Световното първенство в Санкт Петербург, Русия, съобщи генералният секр... цялата новина

17:14 ч., 19.05.2009 г.
България зае второ място по общ брой медали с 25 медала, пет от които златни, на Европейското първенство по Таекуон-до в Словения, проведено от ... цялата новина

11:31 ч., 31.03.2009 г.
Пловдивският АСТК Тракия спечели 9 медала от завършилото държавно първенство по таекуон-до за всички възрастови групи. Европейската шампионка за... цялата новина

Камбуров: Много мразя несправедливостта и съм морално обиден на Крушарски
Атлетик (Куклен) се поздрави с втора победа, Рангел Игнатов блесна с гол и асистенция
Честит юбилей на две от големите легенди на Локомотив!