Народен представител в 45-тото Народно събрание.
още снимки на Иван Петков още личности

Новини свързани с Иван Петков
10:31 ч., 30.09.2011 г.
С група от 12 състезателки тръгна волейболен клуб "Марица" за участието си в традиционно силния международен летен турнир за жени в румънск... цялата новина

12:16 ч., 26.09.2011 г.
Волейболистките на "Марица" се прибраха от подготвителния си планински летен лагер във Велинград, на който се готвеха от близо две сед... цялата новина

11:21 ч., 16.04.2011 г.
Иван Петков - старши треньорът на волейболните вицешампионки на България - женския тим на Марица, както и по-голяма част от титулярките на отбор... цялата новина

09:52 ч., 14.04.2011 г.
Голям благотворителен турнир по волейбол под наслов "Да подарим живот на Иван", организира Френска езикова гимназия "А.С. Екзюпер... цялата новина

14:51 ч., 29.03.2011 г.
Представителен екип на волейболен клуб Марица, начело със президента на клуба Илия Динков, членът на управителния съвет Ехиезар Узунян, мениджър... цялата новина

18:02 ч., 24.03.2011 г.
Волейболистките на Марица не можаха да се противопоставят във втория мач от финала и загубиха с 1:3 (17:25, 20:25, 27:25, 22:25) от миналогодишн... цялата новина

09:25 ч., 24.03.2011 г.
Всички в Марица - състезателки, треньори, служители и ръководители призовават пловдивските фенове да напълнят до краен предел спортна зала "... цялата новина

13:27 ч., 23.03.2011 г.
На днешната пресконференция на ВК Марица Пловдив, преди важния втори мач срещу ЦСКА, старши-треньора на тима Иван Петков заяви:

"... цялата новина

10:05 ч., 22.03.2011 г.
Спортно-техническото ръководство на Марица подаде официална контестация в Българската федерация по волейбол срещу скандалното съдийство в първия... цялата новина

09:59 ч., 22.03.2011 г.
Нагла съдийска брадва спря Марица и помогна скандално на ЦСКА да спечели първия финален плейоф за шампионската титла в първенството на женския в... цялата новина

10:30 ч., 21.03.2011 г.
Волейболистките на Марица ще търсят днес победа като гост още в първия си мач в серията от 3-те срещи във финала срещу ЦСКА, този понеделник, от... цялата новина

10:44 ч., 15.03.2011 г.
Ръководството на Марица организира безплатно извозване на всички свои фенове, желаещи да гледат на живо втория полуфинален мач-реванш утре срещу... цялата новина

21:24 ч., 14.03.2011 г.
Марица постигна много трудна победа в първият полуфинален плейоф. Възпитаничките на треньора Иван Петков успяха да победят драматично Славия с 3... цялата новина

17:42 ч., 08.03.2011 г.
Волейболистките на Марица днес си направиха хубав подарък за Празника на жената - 8 март, и отново разгромиха с 3:0 гостуващия им на "Лаута"... цялата новина

21:49 ч., 07.03.2011 г.
Само за 55 минути игра волейболистките на Марица отнесоха с 3:0 гостуващия им на "Лаута" тим на Спартак`96 (Плевен) в първия четвъртфи... цялата новина