Спортните новини: Днес (20) | Вчера (23)

Новини свързани с Диана Малинова
16:00 ч., 15.05.2013 г.
Настоящата национална вицешампионка Диана Малинова е поредната реномирана българска плажна волейболистка, с която BGvolleyball.com разговаря ... цялата новина

09:35 ч., 08.03.2013 г.
Марица (Пловдив) надигра гостуващия Славия-СУ (София) и поведе с 1:0 победи в четвъртфиналната плейофна серия между двата отбора в женската Наци... цялата новина

09:26 ч., 27.02.2013 г.
Марица (Пловдив) победи Славия-СУ (София) с 3:1 (25:8, 25:16, 24:26, 25:21) в първия мач от Група А на женския турнир за Купа България, започнал... цялата новина

09:33 ч., 14.02.2013 г.
Марица (Пловдив) тотално разгроми гостуващия Локомотив 1929 Връбница (София) в среща от женската Национална волейболна лига. Пред близо 130 зрит... цялата новина

11:30 ч., 07.02.2013 г.
Марица (Пловдив) постигна безпроблемна победа с 3:0 (25:15, 25:15, 25:7) над гостуващия Спартак 1996 (Плевен) в мач от седемнадесетия кръг в жен... цялата новина

10:00 ч., 04.02.2013 г.
Отборът на Марица (Пловдив) взе реванш и от Славия-СУ (София) за изненадващата си загуба от същия тим миналата седмица. В среща от шестнадесетия... цялата новина

12:34 ч., 31.01.2013 г.
"Играхме добре. Това, което си говорихме преди мача, успяхме да го осъществим. Може би факторът Диана Малинова оказа своето влияние. Присъс... цялата новина

12:33 ч., 31.01.2013 г.
"Играх с такова желание, може би защото не съм влизала в игрището от доста време поради контузията. Много ми хареса настроението на отбора ... цялата новина

12:24 ч., 31.01.2013 г.
С разгромна победа започна Марица (Пловдив) третия дял на редовния сезон в женската Национална волейболна лига на България. Жълтите постигнаха б... цялата новина

13:57 ч., 25.01.2013 г.
В среща от третия ден на междинния турнир в София, част от женската Национална волейболна лига, ЦСКА (София) победи Марица (Пловдив) с 3:1 (24:2... цялата новина

07:56 ч., 26.09.2012 г.
Елитният турски тим Нилюфер Беледийеси (Бурса) успя да изкове пълен обрат срещу Марица (Пловдив) в първата приятелска среща между двата отбора в... цялата новина

11:41 ч., 20.08.2012 г.
Диана Малинова & Диана Филипова спечелиха първия женски турнир по плажен волейбол за Купа Пазарджик, част от Националната верига на България... цялата новина

13:42 ч., 11.07.2012 г.
Като част от плановете на ВК Марица (Пловдив) да развива все по-осезаемо и плажната версия на любимия спорт клубът реши да окаже подкрепа на едн... цялата новина

14:32 ч., 18.05.2012 г.
Националният отбор на България по плажен волейбол за жени, в който своя дебют направи и състезателката на Марица (Пловдив) Диана Малинова, загуб... цялата новина

18:15 ч., 03.04.2012 г.
Звездата на волейболния Марица Диана Малинова се изказа положително за секса преди мач. "За жените определено ще е от полза, но на мъжете п... цялата новина