отбор: Черноморец - Бургас
дата на раждане: 08.06.1987 г.

Новини свързани с Владислав Стоянов
09:00 ч., 03.05.2014 г.
Ботев приема Лудогорец в първия мач от 11-ия плейофен кръг на българската "А" група. Срещата е от 16:15 часа в пловдивския квартал Коматево... цялата новина

19:36 ч., 05.04.2014 г.
"Здрав двубой, знаехме, че ще е тежко на "Лаута". Не успяхме да реализираме няколко положения през първото полувреме, и да си реш... цялата новина

18:07 ч., 05.04.2014 г.
Смятаният за пълен аутсайдер Локомотив не се даде на Лудогорец и направи 1:1 с българския шампион.

Въпреки бойко... цялата новина

21:52 ч., 22.05.2013 г.
Ботев загуби битката с ЦСКА за Лига Европа. Това се случи след загуба на "канарчетата" с 0:2 от Лудогорец в предпоследния кръг на &quo... цялата новина

19:56 ч., 15.04.2013 г.
Локомотив Пловдив загуби с 0:1 гостуването си на Лудогорец в последен мач от 22-ия кръг на "А" група. Възпитаниците на Стефан Генов из... цялата новина

18:37 ч., 11.01.2013 г.
На специална пресконференция Лудогорец представи националът Владислав Стоянов като поредното ново попълнение в тима.

От ръководството на шампи... цялата новина

08:52 ч., 29.12.2012 г.
Вратарят на молдовския Шериф (Тираспол) Владислав Стоянов потвърди, че е пред трансфер в Ботев (Пловдив). С национала се е свързал лично новият ... цялата новина

10:54 ч., 28.12.2012 г.
Ботев Пд ще се раздели с вратаря Ернестас Шеткус, научи "7 дни спорт". Спортно-техническият щаб на жълто-черните вдигна мерника на 27-... цялата новина

10:20 ч., 27.12.2012 г.
След появилата се информация, че ако пропаднат преговорите на Ботев Пловдив с национала Владислав Стоянов, "канарчетата" ще привлекат ... цялата новина

09:16 ч., 27.12.2012 г.
Националният вратар Владислав Стоянов е една от основните цели в зимната селекция на Ботев (Пловдив). Утре представител на "канарчетата&quo... цялата новина

14:16 ч., 15.08.2008 г.
Марсио Нуньо и Марин Петров тренираха пълноценно в сряда и четвъртък и треньорът Димитров реши да ги включи в групата за мача с „Локомотив"... цялата новина